Dom Koleczkowo gm. Szemud, Obrońców Wybrzeża
Koleczkowo gm. Szemud Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 19 Maj, 2026 16:02
833 000 zł
5950 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:140 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Pow. działki:500 m2
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2026
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 833 000 zł / 5950 zł/m2
Opis oferty
W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości.
Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skontaktuj się z nami a dobierzemy mieszkanie/apartament/dom dla Ciebie!
Dla każdego zainteresowanego kredytem na zakup tej bądź innej nieruchomości mamy przygotowaną ofertę KREDYTU HIPOTECZNEGO, w tym z opcją ZWROTU ZADATKU.
Nowe domy w stanie deweloperskim • Osiedle zamknięte • Blisko lasu i Trójmiasta
Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie dwulokalowej, położone w kameralnym, zamkniętym osiedlu w otoczeniu natury. Idealne miejsce dla osób szukających komfortu, ciszy oraz szybkiego dojazdu do Trójmiasta.
Atuty nieruchomości:
Domy w zabudowie bliźniaczej na działkach 1000 m²
Każda połówka ma 140 m² powierzchni użytkowej
Dodatkowa piwnica 20 m² (wys. 2,5 m) — z podejściem wody i kanalizacji
Stan deweloperski — idealny do własnej aranżacji
Przyłącza: prąd trójfazowy, woda z sieci gminnej, kanalizacja, światłowód
Przygotowane miejsce na montaż pompy ciepła w piwnicy
Wysoki standard wykonania:
Ściany z bloczków Silka, stropy lane, schody betonowe
Dachówka ceramiczna, ocieplenie styropianem 20 cm
Okna PCV 3-szybowe VEKA — w pokojach pełna wysokość 2,2 m
Instalacja elektryczna, hydrauliczna i ogrzewanie podłogowe
Tynki gipsowe, wylewki cementowe
Komin klinkierowy z wkładem
Podjazdy z kostki brukowej
Docelowo osiedle ogrodzone, z oświetleniem i drogą wewnętrzną